Kreativitet me qimet e trupit | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Ti rregullosh qimet në trup është një art i vërtetë. Disa i lënë që qimet të rriten, disa i ruajnë, por ka disa prej atyre të cilët kanë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Tani kartat e kreditit vidhen me valë | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Miliona detaje të kartave të kreditit dhe debitit mund të vidhen nga radiovalët, për shkak të një teknologjie të re të këtij lloji që po vendoset në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zgjohet gjatë operacionit në mushkëri | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Duket si një ankth, por ja që kjo është pikërisht ajo që një djalë i ri nga Suedia thotë se i ka ndodhur atij. 22-vjeçari suedez thotë se ishte
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Shihni si nusja bie në bazen gjat martsës | Kuriozitete

Nga greta www.kuriozitete.net

Sic e dini, të gjithë mundohen që martesa të jetë perfekte dhe këtë ditë të gjithë ta mbajnë mend sikurse dita më e mirë... Por ndodh që
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Me vitaminë C, kundër shtypjes së lartë të gjakut | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Shkencëtarët amerikanë nga Universiteti Johns Hopkins kanë konstatuar se dozat e mëdha të vitaminës C, mund të ndihmojnë në uljen e shtypjes së
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

20 vjet këpucë me sholl të kuq, hapet ekspozita në Londër | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Është hapur në muzeun Design në Londër ekspozita dedikuar 20 vjetëve të këpucëve të famshme, Christian Louboutin, i cili njihet dhe si mjeshtri i
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

“Sydney Fashion Week”, 75 stilstë prezantojnë koleksionet e verës | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Është zhvilluar java e modës në Sydney. 75 stlistë kanë prezantuar veshjet e tyre në këtë sfilatë të larmishme
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Katër rregulla për mirëmbajtjen e xhinseve | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Po deshët që xhinset që i keni për qejfi të qëndrojmë sa më shumë, p.sh. ato në të cilat ndiheni seksi dhe shtatgjatë, përmbajuni rregullave për
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Të lumturit vendosin më shpejtë | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Një studim i realizuar së fundmi ka treguar se njerëzit e lumtur i marrin shumë më shpejtë vendimet e logjikshme. Ekspertët pranë Universitetit New
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Byrek Llukanik me domate | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perberesit: -1 pakete me pete sfoliata -1 f. caji dhjath -2 f. caji rikota ose gjize pa kripe -2 domate te medha ne feta -300 gr krem qumeshti ,e % te ulet
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!