Çfarë janë kapilarët ose telangiekatazia? | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Kapilarët përbën një zgjerim të dukshëm të enëve të gjakut (kapilarët, arteriolat venulat) në sipërfaqe të lëkurës ose në mukoza që zhduken
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zbulohet sekreti i fytyrës të Kate Middleton | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Dukesha e Cambridge për fytyrën e saj ‘mbretërore’ të shtrënguar, i detyrohet maskës të bazuar në helmin e bletës. Sekretin ia ka zbuluar
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Versace do ta qepë fustanin e dasmës së Angelina Jolie | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Fëmijët e çiftit të famshëm kanë vizatuar disa skica të fustanit të dasmës së Angelinas, sipas të cilave nusja e ardhshme mund ta qep fustanin në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Volkswagen XL1, vetura më ekonomike | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Edhe pse ende nuk është futur në linjën e prodhimit, koncepti Volkswagen XL1 shumë shpejt do ta sheh veten në treg, kjo falë disa vetive unike që
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Volvo XC0 Inscription | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Volvo XC60 tani e tutje është në dispozicion edhe në versionin ekskluziv Inscription, i dedikuar për blerësit të cilët në veturën e tyre duan më
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Porsche Macan | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Në gjuhën indoneziane ‘macan’ nënkupton tigër dhe Porsche me këtë dëshiron të bashkojë forcën, fascinacionin dhe dinamikën e veturës së re.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

McLaren zhvillon konkurrentin e Ferrarit | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Njeriu i parë i McLaren-it, Ron Dennis, ka paralajmëruar një ekspansion të madh të veturave personale. Dhe se çdo gjë po ecën sipas planit, e vërteton
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Omlete furre me perime | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perbersit -1 patllixhan i madh -3 kunguj -2 veze -pak miell -kripe,piper i zi Kos dhe hudhra te shtypura per kosin qe t`ja hidhni siper omletes pasi
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fileto me salce frutash pylli te kuqe | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perberesit: - 1 fileto derri 500/600 gr - 4 qepe te kuqe - 1 vaskete prej 125 gr ribes frut i kuq pylli - 70 gr gjalpe - 1/2 filxhan kafe brandy - 4
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Krem limoni anglez | Receta Kuzhine

Nga genti www.recetakuzhine.net

Perberesit -4 limona -2 veze te plota + 2 te verdha vezesh -110gr gjalp i cilesise me te mire ne temperature ambjenti -450gr
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!