100 vjetori i Pavarësisë, Komiteti shtyn përzgjedhjen e monumentit fitues | GAZETA REPUBLIKA

Nga anaa www.gazetarepublika.al

Komiteti për 100-vjetorin e Pavarësisë ka shtyrë për javën e ardhshme, shpalljen e monumentit fitues. Në mbledhjen e sotme, kryeministri Berisha vendosi shtyrjen pasi sipas tij, projektet duhet të ristudiohen.“Projektet duhet të studiohen dhe të bëjmë një mbledhje javën e ardhshme pasi ato
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zgjedhja e presidentit, Wollfarth: Kandidaturat të paraqiten brenda afatit | GAZETA REPUBLIKA

Nga anaa www.gazetarepublika.al

Kreu i prezencës së OSBE-së në Tiranë, Eugen Wollfarth vlerëson se kreu i ri i shtetit duhet të ketë jo vetëm konsensusin e palëve, por ai duhet jetë një figurë e pëlqyer nga populli. Ambasadori i OSBE-së,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Itali, arrestohen 2 shqiptarë për trafik droge | GAZETA REPUBLIKA

Nga anaa www.gazetarepublika.al

Dy shqiptarë kanë përfunduar në prangat e policisë italiane, sepse dyshohet se janë pjesë e një trafiku ndërkombëtar të lëndëve narkotike Shqipëri-Itali, kryesisht në brigjet e Salento. Gjatë ndalimit shqiptarëve i është sekuestruar edhe 535 kilogramë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | Britani, pranga 5 personave, dyshone për aktivitete terroriste - Bota

Nga ballkan www.balkanweb.com

Të paktën pesë persona të dyshuar për aktivitete terroriste, u arrestuan sot si pjesë e një operacioni policor në Luton, në veriperëndim të Londrës, njoftoi Scotland Yard.
"Këta persona, të moshës 21, 23, 24, 30 dhe 35 vjeç, janë të dyshuar për përgatitjen apo nxitjen e akteve terroriste", theksoi policia në një komunikatë.

Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | Krerët e Ballit: Edi Rama po rikthen luftën civile - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

Kryetari i Ballit Kombëtar, Adriatik Alimadhi dhe ai i Partisë Balli Kombëtar Demokrat, Artur Roshi janë shprehur dje për “Gazeta Shqiptare” se do t’i drejtohen faktorit ndërkombëtar për ta detyruar kreun e Partisë Socialiste, Edi Rama t’ju kërkojë falje për etiketimet e bëra prej ndaj ballistëve në tryezën e 23 partive politike për reformën zgjedhore.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | AI: Myslimanët në Evropë diskriminohen - Bota

Nga ballkan www.balkanweb.com

Një raport i Amnesty International thotë se myslimanëve në vendet europiane në vazhdimësi iu mohohen mundësitë e punësimit dhe të arsimimit, për shkak të diskriminimit të gjerë kulturor dhe fetar kundër tyre.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | Berisha: Të ngrihen varrezat mbretërore, aty të prehet Mbreti Zog - Shqiperi

Nga ballkan www.balkanweb.com

ë mbledhjen e sotme të Komitetit për 100-vjetorin e Pavarësië, kryeministri Berisha e ka ndalur vëmendjen e tij tek monumenti i pavarësisë, për të cilin sic tha ai, ekspertët kanë përzgjedhur 5 më të mirat, ndërsa komiteti ra dakord në parim për projektin e përzgjedhur nga juria. Bëhet fjalë për monumentin e përgatitur nga kosovari Visar Obrija dhe gjermani Kai Roman Kiklas. Megjithatë vendimi pë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Balkanweb | Përfaqësues të VV takohen me ambasadorin e Gjermanisë - Kosova

Nga ballkan www.balkanweb.com

Sipas portalit KohaNet, është mbajtur një takim mes përfaqësuesve të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, Rexhep Selimi dhe Visar Ymeri, me ambasadorin e Gjermanisë në Kosovë, Dr. Ernst Reichel.

Në fillim të këtij takimi, Kurti paraqiti shqetësimin e Lëvizjes Vetëvendosje për situatën në Mitrovicë dhe në veri, veçanërisht për vrasjen e Selver Haradinajt përmes një akti terrorist.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Presidenti, drejtues i partise ne shtator

Nga tirana www.tiranachat.net

Kreu i shtetit, Bamir Topi, pritet të zgjidhet si kryetari i partisë së re të së djathtës në muajin shtator, pasi ai të ketë mbyllur edhe mandatin e tij pesëvjeçar si President. Burimet bëjnë të ditur se përgjatë dy muajve të ardhshëm, të cilët janë të fundit të Presidencës të tij,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Si shiten produktet e vjedhura ne Tirane?

Nga tirana www.tiranachat.net

Dollari” po kthehet jo vetëm në strofkën më të njohur të informalitetit në kryeqytet, por edhe në strofkën e “teknologjisë së vjedhur”. Të duhen celularë të tipave të fundit, laptop me parametrat e fundit? Atëherë mund t’i gjesh shumë shpejt tek “dollari”. Madje edhe me një çmim të lirë. Sa cilësorë dhe nga kanë ardhur ato? Janë pyetje të cilat në këtë zonë humbasin disi kuptimin.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!