Stavros Dimas: Nuk e rinegociojmë detin, Tirana të reflektojë

Nga toni noa.al

Deputetët grekë: Rezervat e gazit në Jon, ja pse shqiptarët i thanë "jo" marrëveshjes për detin...

Athinë, 21 prill 2012, NOA - Gjatë raportimit në Komisionin për Politikën e Jashtme dhe Mbrojtjes, ministri i Jashtëm grek, Stavros Dimas ka deklaruar se Greqia nuk do të rinegociojëë marrëveshjen për kufirin detar me Shqipërinë, por i kërkon Tiranës zyrtare të gjejë mënyrën për t’i dhënë fuqi ju
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mbërrin serial i ri “Sex and the City” (VIDEO)

Nga toni noa.al

Rrjeti i famshëm televiziv amerikan thotë se arsyet pse nisi seriali i ri që këto ditë po shfaqet prej tyre me shumë sukses, gjenden tek dëshira e shikuesve për të pasur një alternativë pas përfundimit të serialit “Sex and the City” dhe dy filmave me të njëjtët.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lady Gaga, veshje ekskluzive nga Giorgio Armani

Nga toni noa.al

Lady Gaga do të veshë krijimet e firmës Giorgo Armani gjatë turit të radhës aziatik, “Born This Way Ball”. Këto janë fotot me skicat e punës që shtëpia e modës Armani ka nisur të punojë për veshjet e këngëtares
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Skandali në SHBA, pronari detyron punonjësen të ndalet së qeni gay

Nga toni noa.al

NOA.al/ Lorena Xhezairi - Lajmi se në Angli do të nisë fushata për të bindur homoseksualët që të kthehen në rrugën normale, shkaktoi jo pak polemika. Por pa mbaruar ende debati, një tjetër lajm, këtë herë nga Amerika, ka ndezur jo pak debate.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Brad Pitt e Angelina Jolie, 10 milionë dollarë për fotot e dasmës

Nga toni noa.al

NOA.al/ Lorena Xhezairi - Martesa e çiftit hollivudian Brad Pitt dhe Angelina Jolie, e shumëpritur nga mbarë bota dhe e cilësuar si martesa e vitit, pritet të kthehet në një marrëveshje disa miliona dollarësh. Mësohet se mediat kanë zënë radhën për të publikuar fotot e çiftit dhe janë gati të paguajnë 10 milionë dollarë, raporton noa.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Një qytet thyen rekordin, 2024 martesa në një vit | NOA

Nga toni noa.al

NOA.al/ Lorena Xhezairi - Viti 2011 është cilësuar si viti me më shumë martesa në provincën e Bolzanos. Vetëm vitin që kaloi në këtë zonë u zhvilluan 2024 martesa. Kjo është shifra më e lartë e arritur në dekadën e fundit, ku mesatarisht numërohen katër dasma për njëmijë
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Embrionet e ngrira, lind fëmijë edhe pas 18 vitesh në frigorifer | NOA

Nga toni noa.al

NOA.al/ Lorena Xhezairi - Një femër izraelite, Orit Koter-Cohen ka arritur të thyej rekordet e shtatzënisë. Rreth 20 vite më parë ajo kishte vendosur të bënte fëmijë “in-vitro”, por diçka shkoi keq dhe Cohen hoqi dorë, duke pranuar të ruajë embrionet e ngrira.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rita Ora: Dua suksesin dhe famën që ka marrë Rihanna

Nga toni noa.al

Rita ka treguar për kontratën e saj me Roc Nation, ndërsa ka theksuar se takimi i parë i saj me reperin Jay Z ka qenë kur ajo ishte 18 vjeçe.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thyen rekordin botëror, mbulon trupin me 331 mijë bletë (FOTOT)

Nga toni noa.al

Një bletar kinez ka thyer rekordin botëror para disa ditësh duke mbuluar trupin e vet me më shumë se 30 kg bletë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Çelet ashensori i parë në botë ndërtuar me biskota (FOTOT)

Nga toni noa.al

Gjatë një ceremonie në Londër është hapur ‘ashensori ushqimor’ i zbukuruar me biskota.
Në brendinë e ashensorit gjenden rreth 1.325 biskota, të cilat mund të lëpihen. Për ndërtimin e këtij ashensori kanë punuar për katër javë ekspertët ushqimorë dhe artistët.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!