Rezarta Shkurta nuk ndalet - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Kënga e re, pas "Droga jam", duket se do të jetë një bashkëpunim. Vetëm pak kohë pas lançimit të këngës së saj “Droga jam”, Rezarta Shkurta ka premtuar një tjetër këngë shumë shpejt. Kënga e re e Rezit duket se do të jetë një bashkëpunim. Këtë gjë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Hilton lë përshtypje në Australi - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ylli amerikan, Paris Hilton, ka qenë e pranishme në hapjen e një klubi nate në Sydney.E veshur me një fustan të pazakontë në kombinim me trupin e saj atraktiv, pasanikja ka tërhequr vëmendje të madhe.Paris padyshim që kënaqet me jetën, ndërsa fansat ...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Thaçi: Rrëmbimi i policëve, aventurë provokuese - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Ndaj arrestimit të dy policëve nga Kosova, nga ana e xhanadarmërisë serbe, ka reaguar sot edhe kryetari i Partisë Demokratike Shqiptare në Maqedoni, Menduh Thaçi.Në një deklaratë dhënë RTK-së, Thaçi e ka quajtur këtë veprim të autoriteteve serbe mark...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Majko, grekëve: Njiheni Kosovën! - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Dhjetëra faqe interneti dhe blogje të ndryshme greke kanë ripublikuar artikullin e ish-kryeministrit shqiptar Pandeli Majko që përbënte editorialin e faqes së parë të gazetës elektronike politike “Metarithmisi” në numrin e saj të djeshëm.Shkrimi i Ma...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

AK: Serbia po kërkon konflikt me shqiptarët - Lajme - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Aleanca Kuq e Zi ka reaguar ndaj kidnapimit të dy policëve të Kosovës nga forcat serbe në kufi.Në një reagim për mediat, AK e cilësoi aktin si të paprecedentë dhe një provokim të hapur. AK thekson se me këtë akt, Serbia po provokon dhe po kërkon konf...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Mbyllet në shtëpi, për shkak të peshës - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Jeta e njërës nga femrat më të dëshiruara dhe më të bukura në botë, Salma Hayek, definitivisht nuk ka qenë gjithmonë si një përrallë. Bukuroshja latine ka folur për depresionin e shkaktuar me peshën e tepërt dhe nga problemet me lëkurën.“Kam pasur pr...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Dafina nuk lë karrierën për dashurinë - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Këngëtarja Dafina Rexhepi është shumë e qartë - ai që e do atë dhe që pretendon të fillojë lidhje të dashurisë me të duhet të ketë parasysh karrierën e këngëtares dhe agjendën e ngjeshur nëpër koncerte.Këto pohime pop ylli kosovar i bëri për emisioni...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Cheryl Cole “shpërthen” në videon e re (Video-Foto) - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Këngëtarja Cheryl Cole është shfaqur tejet seksi në video klipin e saj të ri të këngës “Call My Name”. Cheryl shfaqet në këto foto në momentet kur po xhirohej video kripi në Los Anxhelos dhe duket mjaft në formë të mirë. Keni rastin të shikoni edhe p...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Flori, i preferuari i femrave edhe në Gjermani - VIP - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

Përveç koncerteve dhe performancës së shkëlqyer, Flori Mumajesi është pritur shumë mirë gjatë udhëtimit të tij në Gjermani, më saktë në qytetin e Düsseldorfit. Si zakonisht në mbrëmjet ku këndon ai, pjesë e koncertit janë më shumë nga gjinia femërore...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

David Villa së shpejti rikthehet në fushë - Sport - Infokus

Nga lumbardh www.infokusi.com

David Vila zbulon se është afër rikthimit në veprim me Barcelonën. Lojtari i kombëtares spanjolle ka bërë një rikthim të shpejtë në stërvitje me Barcelonën pas thyerjes së këmbës, fatkeqësi kjo që e pësoi në Japoni dhjetorin e kaluar, në Botërorin pë...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!