Raportuesit e KiE: Situata politike më e qetë, imuniteti i deputetëve problem | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Tiranë, 4 prill 2012, NOA/ Arjola Ymeraj- Raportuesit e Këshillit të Europës parlamentari çek Tomas Jirsa dhe parlamentarin moldav Grigore Petrenco në mbyllje të takimeve me krerët e politikës shqiptare mbajtën konferencën përmbyllëse.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Femrat: Mashkulli është më seksi, nëse gatuan

Nga NOANewsofalbania noa.al

Një mashkull paraqitet më seksi para syve femërorë, nëse ai di të gatuajë dhe më pak, nëse pretendon që t’i gatuajë gjithmonë partnerja.

Një fakt i tillë ka rezultuar pas një sondazhi të kryer në disa mijëra femra, nga “Emperica Research”
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

21 janari, KiE: Pavarësi institucioneve. Presidenti, jo burim konflikti

Nga NOANewsofalbania noa.al

Në vijim të fjalës së tyre në mbyllje të misionit faktmbledhës në vendin tonë, raportuesit e Këshillit të Europës Tomas Jirsa dhe Grigore Petrenco bën apel që zgjedhja e Presidentit të mos kthehet në burim konflikti, por të zgjidhet sipas Kushtetutës.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kush përdor biçikletën, shfaq probleme seksuale

Nga NOANewsofalbania noa.al

Gjithmonë është thënë se çiklizmi mund të shkaktojë disa probleme të natyrës seksuale te burrat, pasi shala e biçikletës, mund të ndikojë te shëndeti riprodhues i tyre. Por tani rezulton se dy rrotat, janë gjithashtu edhe një rrezik për gratë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Një pensioniste vret veten sepse i ulën pensionin | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Një grua e moshuar në Itali ka kryer vetëvrasje në shenjë pakënaqësie dhe dëshpërimi, menjëherë sapo mësoi se i ishte ulur pensioni mujor. Ajo u hodh nga tarraca e pallatit ku jetonte.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

I papunë, vetëvritet duke u hedhur 38-vjeçari shqiptar (FOTOT)

Nga NOANewsofalbania noa.al

Fund plot dhimbje për një 38 vjeçar, emigrant nga Shqipëria, i cili i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga pallati dhe gjetur vdekjen, në mes të rrugës në qytetin ku banonte prej vitesh në Greqi.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Sa vjeç jeni? “Face.com” ua gjen të saktë sipas fotos

Nga NOANewsofalbania noa.al

“Face.com”, është siti më i ri i krijuar, i cili arrin që vetëm përmes një fotoje të publikuar, të gjejë moshën tuaj të vërtetë. Ai e arrin atë përmes instalimit të një program të posaçëm për njohjen e elementëve të detajuar të fytyrës njerëzore.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kërkohej për vrasje në Itali, kapet në qendër të Vlorës Erion Canaliaj

Nga NOANewsofalbania noa.al

I shpallur në kërkim ndërkombëtar nga autoritetet italiane për vrasjen atje, të një shtetasi rumun, është prangosur në zonën e Skelës, në qendër të qytetit të Vlorës, 25-vjeçari Erion Canaliaj, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Puna e mbron zemrën, makina dhe TV e shkatërrojnë

Nga NOANewsofalbania noa.al

Edhe nëse rri në zyrë nga ora 8 e mëngjesit, deri në 8 të darkës, mos kini frikë. Jeni më të shëndetshëm se ata që mund të kenë bërë xhiro me makinë gjithë ditën. Apo se ata që mund të kenë parë vetëm filma në televizor.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Zbulimi: Zjarri u përdor nga njeriu, 1 milion vjet më parë | NOA

Nga NOANewsofalbania noa.al

Përdorimi i zjarrit nga njeriu para-historik, shkon prapa në kohë deri në 1 milion vjet më parë. Ndërsa deri tani, ekzistonte teoria se ai ishte zbuluar vetëm 300 mijë vjet prej tij.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!