Cheryl Cole “shpërthen” në videon e re (Video-Foto) - VIP - Infokus

Nga lumbardh https://www.kapsit.com

Këngëtarja Cheryl Cole është shfaqur tejet seksi në video klipin e saj të ri të këngës “Call My Name”. Cheryl shfaqet në këto foto në momentet kur po xhirohej video kripi në Los Anxhelos dhe duket mjaft në formë të mirë. Keni rastin të shikoni edhe p...
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!