Volkswagen XL1, vetura më ekonomike | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Edhe pse ende nuk është futur në linjën e prodhimit, koncepti Volkswagen XL1 shumë shpejt do ta sheh veten në treg, kjo falë disa vetive unike që
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Volvo XC0 Inscription | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Volvo XC60 tani e tutje është në dispozicion edhe në versionin ekskluziv Inscription, i dedikuar për blerësit të cilët në veturën e tyre duan më
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Porsche Macan | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Në gjuhën indoneziane ‘macan’ nënkupton tigër dhe Porsche me këtë dëshiron të bashkojë forcën, fascinacionin dhe dinamikën e veturës së re.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

McLaren zhvillon konkurrentin e Ferrarit | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Njeriu i parë i McLaren-it, Ron Dennis, ka paralajmëruar një ekspansion të madh të veturave personale. Dhe se çdo gjë po ecën sipas planit, e vërteton
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Telefoni mund te karikohet me nxehtesine e trupit | Keshilla.NET

Nga greta www.keshilla.net

Hulumtuesit janë duke zhvilluar teknologji për të Karikuar telefonin duke përdorur nxehtësinë e trupit. Një grup i studiuesve në Universitetin Wak
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Skype gati per Windows Phone

Nga tirana www.tiranachat.net

Pas versionit “Beta” të prezantuar në MWC-në e Barcelonës, Microsoft njofton lançimin e versionit zyrtar të aplikimit të Skype për Windows Phone.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Enzo, shitja më e shtrenjtë në historinë e policisë | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Një model i kufizuar Ferrari (1 milion stërlina) do të dalë në ankand në atë që mendohet se do të jetë shitja më e shtrenjtë në historinë e
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Kofshë të përziera me kaçkavall | Receta Kuzhine

Nga greta www.recetakuzhine.net

Perbersit: -4 karota të mëdha -300 gr. bizele -2 kokë qepe -katër kofshë të zogut të pules -100 gr. kaçkavall -kripë, piper,
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

INTERVISTË/ Flet Erlind Plaku, psikolog: Numri i përdoruesve të drogës, në rritje | GAZETA REPUBLIKA

Nga moza www.gazetarepublika.al

Një ndër fenomenet, me të cilat po përballet edhe shoqëria shqiptare është konsumi i lëndëve narkotike nga një pjesë e konsiderueshme njerëzish, edhe pse dihet rreziku që kanoset. “Droga, sot, mund të prekë çdo lloj personi, duke qenë se po jetojmë në një epokë që përmban shumë problematika sociale; siç është divorci, problemet në familje etj.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Fish Media » Twitter drejt arritjes së 500 milionë përdoruesve

Nga titi www.fishmedia.info

Numërimi mbrapsht në Twopcharts.com, faqja e internetit e specializuar në statistikat e Twitter-it, është drejt fundit.

Brenda 24 orëve të ardhshme, sipas grafikut të publikuar në rrjet, populli i Twitter-it duhet të arrijë gjysmë miliardi përdorues me një ritëm prej 12 regjistrimesh në sekondë, duke arritur kështu “shpejtësinë” e Facebook që nga ana e tij ka kaluar 845 milionë përdoruesit dhe
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!