Bertina e “BB3”, pas pesë muajsh ndarjeje dëshiron t’i rikthehet sërish lidhjes me Erionin

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me

Pas gati pesë muajsh ndarjeje përfundimtare nga Erion Zeqiraj, me të cilin u njoh në lojën e “Big Brother 3”, duket se Bertina Mehmeti nga Delvina ndihet nostalgjike dhe e lënduar, duke shfaqur dëshirën për një rikthim të ri në lidhjen e saj me Erionin. Edhe pse dy ish-konkurrentët e “BB3” preferuan ta mbanin larg mediave lajmin e ndarjes, ata nuk mund ta mbanin aq të fshehtë, për sa kohë nuk u p
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Nora Istrefi: Fuck You | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Nora Istrefi, ka bërë një gjest që mund të mos i pëlqejë adhuruesve të saj. Ajo është fotografuar së bashku me Tunën dhe mikeshat e saja, duke treguar dhe gishtin e mesëm, që nuk është shumë shenjë e mirë.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rita Ora…Do të bëhet yll botëror? | KosovaChat

Nga kosovachat kosovachat.com

Ju ndoshta nuk keni dëgjuar ende për të por vitin e ardhshëm në të njëjtën kohë askush prej jush nuk do të ketë mbetur pa dëgjuar për emrin e Rita Oras.Mediat britanike e ngrejnë lart me superlativa shqiptaren e cila ka firmosur me Jaz-Z’s Roc Nation, e njëjta kontratë si Rihanna dhe pavarësisht se ajo pohon se është ndikuar nga Gwen Stefani në mënyrën e veshjes, gjithçka ngjan në fakt m
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

“Arbri të jetë fitues i Big Brother” | Big Brother Albania

Nga bigbrotheralbania bigbrotheralbania.me


Kështu është mendimi i të gjithëve. Mendimi i spektatorëve, mendimi i intelektualëve, njerëzve të thjeshtë, mendimi i fëmijëve, mendimi i vajzave, i pensionerëve – të gjithë e duan atë për fitues.
Arbër Zeka, 25 vjeçari nga Prishtina, tashmë i diplomuar në Ekonomi, që pas hyrjes së tij në Big Brother Albania 5 ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve. Këtë ai e arriti duke qenë shembull për t
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Versace do ta qepë fustanin e dasmës së Angelina Jolie | Sekrete Bukurie

Nga genti www.sekretebukurie.com

Fëmijët e çiftit të famshëm kanë vizatuar disa skica të fustanit të dasmës së Angelinas, sipas të cilave nusja e ardhshme mund ta qep fustanin në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Victoria dizajnon automjetin Range Rover Evoque | AutoLajme.com

Nga genti www.autolajme.com

Pas dizajnimit të teshave, këngëtarja e shndërruar në dizajnere, Victoria Beckham, i është drejtuar industrisë automobilistike. Ajo ka asistuar në
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Imazhi i Carla Brunit, i transformuar nga botox-i | GAZETA REPUBLIKA

Nga moza www.gazetarepublika.al

Rikthehet në qendër të vëmendjes së mediave botërore transformimi i imazhit të zonjës së parë të Francës. Kanë qenë votimet e ditës së dielë në Francë, ato që kanë hapur polemikat e shumta në lidhje me botoxin e përdorur nga Carla Bruni për transformimin e fytyrës së saj. Madje, mediat e shumta botërore kanë bërë krahasimin e fotove kur Carla Bruni shfaqet për herë të parë në publik përkrah bashk
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Lady Gaga, veshje ekskluzive nga Giorgio Armani

Nga toni noa.al

Lady Gaga do të veshë krijimet e firmës Giorgo Armani gjatë turit të radhës aziatik, “Born This Way Ball”. Këto janë fotot me skicat e punës që shtëpia e modës Armani ka nisur të punojë për veshjet e këngëtares
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Brad Pitt e Angelina Jolie, 10 milionë dollarë për fotot e dasmës

Nga toni noa.al

NOA.al/ Lorena Xhezairi - Martesa e çiftit hollivudian Brad Pitt dhe Angelina Jolie, e shumëpritur nga mbarë bota dhe e cilësuar si martesa e vitit, pritet të kthehet në një marrëveshje disa miliona dollarësh. Mësohet se mediat kanë zënë radhën për të publikuar fotot e çiftit dhe janë gati të paguajnë 10 milionë dollarë, raporton noa.al.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Rita Ora: Dua suksesin dhe famën që ka marrë Rihanna

Nga toni noa.al

Rita ka treguar për kontratën e saj me Roc Nation, ndërsa ka theksuar se takimi i parë i saj me reperin Jay Z ka qenë kur ajo ishte 18 vjeçe.
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek miqt. Nuk keni llogari ende ? bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!
Duhet të jeni të kyçur për ta dërguar këtë mesazh tek grupi. Nuk keni llogari ende ? Bashkohuni me ne tani , dhe sigurisht është falas!

Login Në My Site

Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!

Kërkohet kyçja që të mund ta publikoni Lajmin E Ri

Publkimet e të panjohurve nuk janë të lejuar! Ju duhet kyçeni për ta publikuar. Nuk keni llogari ende? Bashkohuni me ne, është falas!